MobiRoller

2011’de kurulan Avekon Yazılım bünyesinde geliştirilen ve 2012 başında kullanıma başlayan Mobiroller, bir kontrol paneli yardımıyla tek satır kod yazmadan mobil uygulama hazırlamak için kullanılan bir uygulama platformu.

MobiRoller App Maker, kısa sürede mobil dünyada yerinizi almanız için oluştur – test et ve yayınla aşamalarıyla uygulamanızı hazır hale getiriyor.

Ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra uygulamanızın içeriğini ve tasarımını dilediğiniz gibi özelleştirerek ilk adımı tamamlayabiliyorsunuz.
MobiRoller’ın profesyonel platformu ile oluşturduğunuz mobil uygulamanızın nasıl göründüğüne bakıp, gereken yerlerde düzenlemeler yapabiliyor ve uygulamanızı hazır hale getirebiliyorsunuz.
Üçüncü adım ile hazır hale getirdiğiniz mobil uygulamanızı mağazalara kolay bir şekilde yükleyebiliyor ve hedef kitlenize ulaşabiliyorsunuz.
MobiRoller’ın sizlere sunduğu aylık ve yıllık ödeme yapabileceğiniz paketler ile hiçbir taahhüt yapmadan uygulamayı kullanabiliyorsunuz. İsterseniz ücretsiz deneme sürümünü de hiçbir kredi kartı bilgisi paylaşmadan kullanabilirsiniz.

MobiRoller ile hazırladığınız uygulamanızı kimlerin, nerede ve nasıl kullandığı bilgilerini görebiliyorsunuz. Bu da sizlere hedef kitlenize ulaşma konusunda ne kadar başarılı olup olmadığınızı gösteriyor.
Çevrimdışı çalışma desteği de sunan MobiRoller, internet bağlantınız olmasa dahi çalışmaya devam ediyor.
Türkçe hizmet veren ve Türk şirketi olan MobiRoller, mobil uygulama yapma konusunda Türkçe olmasıyla büyük bir kolaylık sağlıyor.