Adobe Presenter Video Express

$ 9,99

İncelemeni ekle
0
Karşılaştır

Adobe Presenter Video Express, hızlı bir şekilde zengin, dinamik HD videolar oluşturmaya, düzenlemeye ve yayınlamaya olanak tanıyan bir programdır. Ekran ve web kamera görüntüsü yakalama ile video kaydı yanında tablet, telefon gibi harici kaynaklardan çekilmiş videolar da düzenlenebilmektedir. Video parçaları istenilen sıralarda düzenlenebilmekte ve etkileşim kurmak için testler eklenebilmektedir. Ürün anlatımları, uzaktan eğitim, mesleki gelişim ve birçok amaç için kullanılabilmektedir.

Tamamlanan videolar Youtube, Vimeo gibi platformlarda paylaşılabileceği gibi masaüstü bilgisayarlar, tabletler gibi çeşitli platformlarda HTML5 veya mp4 olarak kullanılabilmektedir. Farklı platformlarda yayınlanan videoların içerik analizleri yine Video Express üzerinden görüntülenebilmektedir.

Uygulama özellikleri nelerdir?

 • Donanımdan bağımsız HD video oluşturma: Bilgisayarın grafik özelliklerinden bağımsız olarak ve stüdyo ekipmanına gerek kalmadan HD videolar oluşturulabilmektedir. Sadece birkaç tıklama ile ekran ve web kamerası içeriği aynı anda kaydedilir. Yalnızca Adobe Presenter Video Express kullanarak renkler dengelenebilir, gürültü giderilebilir ve genel video kalitesi iyileştirilir.
 • Çoklu video desteği: Zaman çizelgesinde seçilen noktalara harici videolar eklenerek içerikler zenginleştirilebilir. Eklenen videolar projenin bir parçası haline gelir ve düzenlenebilir. Video oynatma uzunluğuna bağlı olarak, zaman çizelgesi otomatik olarak uzatılır.
 • Video içi sorular: Video zaman çizelgesinin çeşitli noktalarına sorular eklenerek videolar etkileşimli hale getirilebilir. Öğrencilerin bir sonraki kavrama geçmeden önce bir kavramı anladıklarından emin olmak için uygundur. Adobe Captivate Prime gibi SCORM uyumlu LMS’lerde sonuçlar görüntülenebilir.
 • Akıllı video üretimi: Adobe ses ve video filtrelerinin, videolardaki üretim kalitesini iyileştirmek için renk, ışık ve ses öğelerini otomatik olarak geliştirmesine izin verin.
 • Video eklentileri: Çeşitli giriş ve sonuç kliplerinden bir tema seçerek videolar zenginleştirilebilir. Belirli içeriğe yakınlaştırarak izleyicinin dikkati çekilebilir. Video başlıklarla kolayca tanımlanır ve Lower Thirds seçeneği kullanılarak tanıtımlar ve markalama gereksinimlerini karşılamak için özel videolar ve logolar eklenebilir.
 • Sezgisel kullanıcı arayüzü: Videoları doğrudan proje zaman çizelgesi içinde düzenleyin. Ekran içeriğini ve web kamerası videosunu dinamik olarak birleştirin. Herhangi bir ek eğitim gerekmeden kliplerinizi kolayca kırpın veya kaydırın ve yakınlaştırın.
 • Yerel çözünürlükte ekran görüntüsü yakalama: Ekranınızı bozulma veya ekrandaki öğelerde değişiklik yapmadan tam çözünürlükte yakalayın ve yazma işlemindeki varsayımları ortadan kaldırın. Videoları daha kolay düzenlemek için gelişmiş kaydırma ve yakınlaştırma ölçeklemesinden yararlanın. 1280×720 veya 1280×800 çözünürlükte yayınlayın.
 • Arka planınızı kişiselleştirin: Yeşil ekrana gerek kalmadan sadece birkaç tıklama ile arka planı özelleştirerek iş yerinizden ayrılmadan bir video oluşturun. Herhangi bir konumu kolayca simüle edin ve videolarınızı yüksek kaliteli öğrenim deneyimlerine dönüştürün. Daha sonra masaüstü ekranınızla veya Adobe Presenter Video Express ile birlikte gönderilen varlıklar dahil olmak üzere seçtiğiniz bir görüntü veya videoyla değiştirebileceğiniz herhangi bir dağınıklık içermeyen, düz renkli arka plana karşı videoları kaydedin.
 • Ek açıklamalar: Alakalı ve yardımcı ek açıklamaların kullanımıyla kavramları daha iyi açıklayın. Videonuzdaki belirli alanları vurgulamak ve anlamaya yardımcı olmak için vurgulayın, yorum yapın, daire içine alın veya altını çizin. Ek açıklamalarınızın renk, yazı tipi ve süre gibi özelliklerini düzenleyin.
 • Efektler: Sıkıcı arka plana sahip videolardan kurtulun. Videolarınıza daha önce hiç olmadığı kadar harika bir hava katmak için çok çeşitli çarpıcı yerleşik filtrelerden seçim yapın. Ön plana, arka plana veya her ikisine de efektler uygulayın.
 • Akıllı akustik: Rafine bir ses kalitesi sağlayın ve öğrencilerinize gelişmiş bir ses deneyimi sunun. Tek bir projede birden fazla kayıtta ses seviyelerini normalleştiren otomatik arka plan gürültü azaltma ve akustik eşleştirmeden yararlanın.
 • HTML5 yayınlama desteği: Öğrencilerinizin tabletlerde bile derslerinize tam erişimini sağlayın. Puanlama verilerini önde gelen öğrenim yönetim sistemlerine gönderin ve öğrencilerin ilerlemesini takip edin.

Ücret Modeli

Adobe Presenter Video Express, 1292.16 ₺‘lik tek seferlik ödeme planı sunmaktadır.

Ek Bilgiler: Adobe Presenter Video Express

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

,

Dil Desteği

Kademe

,

Ödeme Planı

,

Öğretim Yöntemi

Ekran Görüntüleri: Adobe Presenter Video Express

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Adobe Presenter Video Express" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
 • Toplam (0)
Karşılaştır
0