0
Karşılaştır

Pexels, tasarımcıların, blog yazarlarının ve görsel arayan herkesin ücretsiz olarak indirilip kullanılabilecek harika fotoğraflar ve videolar bulmasına yardımcı olan ücretsiz bir stok fotoğraf ve video web sitesi ve uygulamasıdır. Beğendiğiniz bir fotoğraf veya video görürseniz, ücretsiz olarak indirebilirsiniz (herhangi bir koşul yoktur). Pexels’a yüklenen tüm fotoğraf ve videolar Pexels lisansı altında lisanslanmıştır. Bu, fotoğraf ve videoları kişisel ve ticari amaçlar için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Pexels üzerindeki tüm fotoğrafları ve videoları üye olmadan indirip kullanabilirsiniz ancak Pexels hesabınızı oluşturduğunuzda, onunla birlikte gelen çeşitli kullanışlı özelliklerden de yararlanabilirsiniz. Üye olunduğunda bir kullanıcı olarak şunları yapabileceksiniz:

  • Çalışmalarınızı ayrı projeler için düzenleyebilmeniz için koleksiyonlar oluşturma
  • İndirdiğiniz her fotoğrafa erişme
  • Sevdiğiniz fotoğrafçıları takip etme
  • Favorilerinizden en son çalışmaları içeren küratörlüğünde bir ana sayfayı deneyimleme
  • Fotoğrafları ve videoları beğenme

Pexels’i eğitim ortamlarında nasıl kullanabilirim?

Pexels her alanda ilgili fotoğraflara ve videolara ulaşabileceğiniz önemli bir kütüphanedir. Sunumlar, sosyal medya gönderileri, ZOOM arka planları, eğitsel web siteleri vb. içerikler oluşturulurken görsel ihtiyacı karşılayabilecek düzeyde materyal sunmaktadır. Örneğin insan anatomisiyle ilgili yüksek çözünürlükte iskelet fotoğraflarına erişebilir ve bunları bir biyoloji dersinde kullanabilirsiniz.

Ek Bilgiler: Pexels

Öğretim Yöntemi

Beceri

,

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

,

Kademe

, , ,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: Pexels

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Pexels" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0