Poll Everywhere

Ücret Sor

İncelemeni ekle
0
Karşılaştır

Poll Everywhere, konuşmacıların interaktif etkinlikleri doğrudan sunumlarına yerleştirmesine olanak tanıyan web tabanlı bir izleyici yanıt sistemidir. Çeşitli etkinlik türlerini kullanarak bir dizi slaydı etkili, etkileşimli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Ders sırasında eğitmenler ekranda bir Poll Everywhere etkinliği görüntüler ve öğrenciler cihazlarıyla yanıt verir. Sonuçlar, sınıfın tartışması veya eğitmenin not vermesi için ekranda canlı olarak görünür. Eğitmenler, yoklama almak, derslerde quizler yapmak, sınıfın bir dersi ne kadar iyi anladığını öğrenmek ve genellikle öğrenmeyi daha aktif hale getirmek ve öğrencilerin daha ilgili olmasını sağlamak için Poll Everywhere’i kullanır.

Poll Everywhere içerisinde yer alan interaktif etkinlikler aşağıdaki resimde gösterilmektedir.

Öne Çıkan Özellikler

  • Ders materyallerinizi tamamlayacak etkinlikler oluşturun: Poll Everywhere etkinlikleri, çevrimiçi dersleri sizin için daha basit ve öğrenciler için daha eğlenceli hale getirir. Katılım için çoktan seçmeli, açık uçlu geri bildirim toplamak için Soru-Cevap veya öğrencilerin düşüncelerini görselleştirmek için bir kelime bulutu deneyin.
  • Çevrimiçi etkileşimli bir sınıf deneyimi oluşturun: Öğrencilere uzaktan eğitim vermek zor olabilir. Öğrenciler kameralarını paylaşmak konusunda rahat değillerse, eğitmenler nerede zorlandıklarını anlamak için beden dillerini okuyamaz. Poll Everywhere, her öğrencinin doğrudan telefonundan veya bilgisayarından soru sorması, grup etkinliklerine katılması ve düşüncelerini ve hislerini paylaşması için güvenli bir platform sağlar.
  • Yoklamayı ve notlandırmayı kolaylaştırın: Birkaç tıklamayla öğrenci katılımını not defterinize kaydedin. Katılımı ve aktif öğrenmeyi ölçmek için interaktif etkinlikler kullanın.
  • Sorunsuz bir şekilde çevrimiçi işbirliği yapın: Ekipler oluşturarak, etkinlikleri birkaç tıklamayla paylaşarak ve sunum yapan kişilerin sonuçlarını görüntüleyerek kurs materyallerini standart hale getirin. Artık yeni Ekip yöneticisi hesabı rolüyle kullanıcıları düzenlemek kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Ödeme Planı

Poll Everywhere, kurumsal kullanım dışında K-12 ve Yükseköğretim için ayrı ödeme planları sunmaktadır. K-12 için ücretsiz, premium($50/yıllık) ve okul ($1000+) planları bulunmaktadır. Ücretsiz ve Premium planlarda maksimum 40 katılımcı sınırlaması vardır. Planları detaylı incelemek için tıklayın.

Ek Bilgiler: Poll Everywhere

Öğretim Yöntemi

,

Öğretim Tekniği

,

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

Kademe

, , ,

Ödeme Planı

, ,

Ekran Görüntüleri: Poll Everywhere

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Poll Everywhere" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0