2
Karşılaştır

Powtoon etkileyici animasyonlar, videolar ve sunumlar hazırlamak için geliştirilmiş web tabanlı bir uygulamadır.

Uygulama özellikleri nelerdir?

Uygulama akılda kalıcı hareketli resimler ve temalarla ile video yapmamızı sağlar. Her yaşa uygun şekilde hazırlanabilir. Kullanımı basittir, birçok etkinlikte bize yardımcı olabilir. Kullanıcıya özgün projeler yaratma imkanı verir. Kendi şablonları dışında kullanıcıya da resim ve müzik ekleme olanağı sunar. Eğitim amaçlı kullanımda dersin başlangıcında dikkat çekme sürecinden başlayarak konu anlatım ve değerlendirme süreçlerinde farklı amaçlar için Powtoon kullanılabilir. Powtoon üzerinde oluşturulan animasyonlar öğrencilerin dikkatini çekerek konuya odaklanmalarını sağlayabilir.

Öğrenciler, işbirliğine dayalı projelerde Powtoon üzerinden birlikte çalışarak ürettikleri materyalleri sergileyebilir. Hazırladıkları bir rapor, ödev veya konu özeti için etkileyici videolar hazırlayabilir.

Ücret Modeli

Burada verilen ücretler Powtoon’un eğitim amaçlı kullanıldığında geçerli olan ücretlerdir. Powtoon bireysel kullanımdan farklı olarak eğitimciler için indirimli ücret seçenekleri belirlemiştir. Bunlar; ücretsiz, öğrenci, öğretmen ve okul paketleridir.

Ücretsiz: Bu pakette 100 MB çevrimiçi depolama sınırı bulunmaktadır. Hazırlanan videolar 3 dakikadan az olmalı ve içeriklerden sadece ücretsiz olanların kullanımına izin verilmektedir.

Öğrenci: Öğrenciler için sunulan paket aylık $4’dır. Bu pakette Powtoon Pro özellikleri aktiftir. Depolama sınırı 2 GB’a yükseltilmiştir. Maksimum 10 dakika uzunluğunda videolar çekilebilirken videoların mp4 olarak indirilmesine izin verilmektedir.

Öğretmen: Öğretmenler için sunulan paket aylık $6’dır. Depolama sınırı 10 GB’a yükseltilmiştir. Bu pakette öğretmenler sınıf oluşturabilirken sınıflarına ekleyebilecekleri öğrenci sayısı maksimum 10’dur. Tüm içeriklere sınırsız erişim sunulmaktadır. 20 dakikaya kadar video hazırlanabilir ve videolar mp4 formatında indirilebilir.

Okul: Okullar için sunulan paket aylık $10’dır. Depolama sınırı 10 GB olarak belirlenmiştir. Bu paketten 60 öğrenci yararlanabilmektedir. Tüm içeriklere sınırsız erişim vardır ve 20 dakika uzunluğunda videolar hazırlanabilir. Videolar mp4 formatında indirilebilir.

Ek Bilgiler: Powtoon

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

, , ,

Ödeme Planı

, ,

Öğretim Yöntemi

Ekran Görüntüleri: Powtoon

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Powtoon" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0