0
Karşılaştır

Remind, her öğrencinin başarılı olmasına yardımcı olan bir iletişim platformudur. İster sınıfta, ister evde veya arada herhangi bir yerde olun, Remind okul topluluğunuzla bağlantıda kalmanızı kolaylaştırır.

Uygulama özellikleri nelerdir?

  • Herhangi bir cihazda gerçek zamanlı iletişim kurun.
  • Kişisel iletişim bilgilerini gizli tutun.
  • Mesajları 90’dan fazla dile çevirin.
  • En sevdiğiniz sitelerden dosya, fotoğraf ve içerik paylaşın.

Remind, öğrencilere ve velilere ulaşmanıza yardımcı olur. Başlamak için bu üç basit adımı uygulamanız yeterlidir.

Adım 1: Bir hesap oluşturun: Bu adım için bir e-posta adresine veya telefon numarasına ihtiyacınız olacak. Bilgilerinizi girdikten sonra, hesabınızın kurulumunu bitirmeniz istenecektir. Okulunuza bağlanmak, okulunuzda Remind’ı kullanarak başkalarıyla bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca sınıflarınızı bulup katılmalarını da kolaylaştırır. Farklı sınıf dönemleri, belirli dilleri konuşan ebeveynler veya ders dışı etkinlikler gibi, ulaşmak istediğiniz her grup için bir Remind sınıfı oluşturun.

2. Adım: Kişileri sınıfınıza ekleyin: Cep telefonu numaralarınız veya e-posta adresleriniz varsa, kişileri doğrudan ekleyebilirsiniz. Sınıfınıza katılmak için takip etmesi kolay talimatlar alacaklar. Veya insanlardan sınıf kodunuzu 81010 * numaralı telefona mesaj olarak göndermelerini isteyebilirsiniz. @ Math101 gibi her sınıf kodu benzersizdir.
* Yalnızca ABD’de ikamet edenler için.

3. Adım: Mesaj göndermeye başlayın: Artık ilk mesajınızı göndermeye hazırsınız! Remind’ı nasıl kullanacağınızı bilmelerini sağlamak için tüm sınıfınıza bir karşılama mesajı göndermeyi deneyin. Ayrıca, 10 kişiye kadar olan kişilerle veya gruplarla da sohbet başlatabilirsiniz. Ofis saatlerinizi size ulaşabilecekleri en iyi zamanları gösterecek şekilde ayarlayın ve bir konuşma sona erdiğinde yanıtları devre dışı bırakın.

Ek Bilgiler: Remind

Beceri

,

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

Kademe

, ,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: Remind

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Remind" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0