1
Karşılaştır

ThingLink ile görsellerinize ekleyeceğiniz yazı, video, ses doyası, müzik, resim vb. ile görsellerinizi zengin içerikler haline dönüştürüp daha ilgi çekici ve interaktif hale getirebilirsiniz. ThingLink sadece bundan ibaret değil. Aynı zamanda hazırladığınız interaktif görselleri arkadaşlarınızla sosyal medya üzerinde paylaşabildiğiniz gibi, Edmodo, web sitesi veya bloglarınıza da embed kodu ile hazırladığınız veya ThingLink üzerinde barındırılan interaktif görsellerden ekleyebilirsiniz. Görseller üzerinde yorumlar yapmaya da imkan veren ThingLink, eğitim açısında da gerçekten çok faydalı bir site olarak kullanılabilir.

Eklenebilecek içerik türleri nelerdir?

  • Arttırılmış gerçeklik materyalleri
  • Metin
  • Video
  • Ses
  • Sanal gezintiler

Bununla birlikte ThingLink özel eğitim gereksinimleri öğrencilerin rahat okuma sağlayabilmesi için gelişmiş özellikler de sunmaktadır.

Ücret Modeli

ThingLink, üç farklı ücretlendirme seçeneği sunmaktadır. Bunlar; ücretsiz, premium teacher ve school paketleridir.

Ücretsiz kullanımda interaktif görsel düzenleme, sınırsız sayıda görsel oluşturma ve paylaşma, sanal gezinti oluşturma özellikleri aktiftir. Ancak oluşturulan görsellere yıllık 1000 izlenme sınırı getirilmiştir.

Premium Teacher paketinin kullanım ücreti yıllık $35’dır. 60 öğrenciye kadar destekler, daha fazla öğrenci eklemek için öğrenci başına $2 ödenmesi gerekir. Bunun yanında işbirliğine dayalı düzenleme, kurslar ve değerlendirmeler, öğrenci analitikleri, yıllık 12.000 görüntüleme, geri bildirim özellikleri gibi özellikler aktif olarak kullanılabilmektedir.

School yani Okul paketinde ise kullanım ücreti yıllık $1000’dır. Bu pakette 360 derece sanal gerçeklik videoları hazırlanabilmektedir. Herhangi bir yıllık görüntülenme sınırlaması yoktur. Diğer tüm özellikler de aktif olarak kullanılabilmektedir.

Ek Bilgiler: ThingLink

Beceri

Desteklenen Platform

, ,

Dil Desteği

Kademe

,

Ödeme Planı

,

Ekran Görüntüleri: ThingLink

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"ThingLink" için inceleme gönderen ilk kişi olun

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0