Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile egitimcantasi.com üzerinden kullanıcıların kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

egitimcantasi.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve paylaşılmayacaktır.

egitimcantasi.com, kişisel bilgilerin ve kullanıcıların gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. egitimcantasi.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, egitimcantasi.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerini değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, egitimcantasi.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler egitimcantasi.com tarafından da güncellenebilecektir.

egitimcantasi.com kişisel bilgileri, gizli kalmak şartıyla bilimsel çalışmalar ve sitenin iyileştirilmesi amacıyla kullanabilir. Bunun dışında kişisel bilgilerin hangilerinin site üzerinden paylaşılabileceği kullanıcıların yetkisindedir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

egitimcantasi.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

egitimcantasi.com internet sitesini ziyaret eden ve üyelik gerçekleştiren her kullanıcı, egitimcantasi.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

egitimcantasi.com
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0