0
Karşılaştır

iXplain bir ders veya sunum kaydetmek veya sadece hızlı ve kolay bir şey anlatım yapmak için bir kullanılabilecek bir beyaz tahta uygulamasıdır. İXplain’de çizerek ve anlatım yaparak doğal bir şekilde videolar hazırlayabilirsiniz. Çizimleriniz ve sesiniz bir iXplain dosyasına kaydedilebilir veya mp4 formatında kolayca e-posta, bulut depolama veya sosyal medya gibi farklı platformlarda paylaşılabilir.

Uygulama özellikleri nelerdir?

  • Hızlı çizimli anlatım: Hem anlatım yapıp hem de aynı anda hızlı çizimler yapabilirsiniz. Bu şekilde bir şeyi çok hızlı bir şekilde açıklayabilirsiniz. Sonuçtan memnun değilseniz, yaptığımız adımları geri alıp tekrar baştan başlayabilirsiniz.
  • Bir anlatım üzerine dublaj yapma: İlk olarak çizimlerinizi yapıp ikinci adımda çizimler üzerine bir ses kaydedersiniz. Çizim karmaşıksa veya kalemi iyi kullanmak istiyorsanız bu iyi bir seçenektir. Sonuçtan memnun değilseniz, tekrar çizmek zorunda kalmadan başka bir ses kaydedebilirsiniz.
  • Kaydı paylaşma: Kayıt, iXplain uygulamasının yüklü olduğu herkesle paylaşılabilen bir iXplain dosyasına kaydedilebilir. Sadece bir dosya olduğundan e-posta ile gönderilebilir, yerel bir diske, ağ klasörüne veya OneDrive veya Dropbox gibi bulut depolama alanına kaydedilebilir. Kayıt ayrıca mp4 olarak dışa aktarılabilir. Video dosyaları ortak mp4 biçiminde olduğundan farklı bilgisayarlar, tabletler veya telefonlar olan kişiler tarafından kolayca paylaşılabilir ve görüntülenebilir veya YouTube, Facebook veya Vimeo gibi platformlara yüklenebilir.

Ücret Modeli

iXplain uygulamasının iXplain PRO isimli daha fazla özellik sunan uygulaması vardır. Bu uygulama 19.75 liradır. Bu uygulamada ek olarak şu özellikler vardır:

  • Kayıt sırasında resimleri veya kamerayı kullanma
  • Kayıt sırasında slayt kullanma
  • Var olan kayıt üzerine dublaj yapma
  • Videoda kendi logonu kullanma
  • Video dışa aktarımı sırasında çözünürlük seçme

Ek Bilgiler: iXplain

Beceri

,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

, ,

Ödeme Planı

,

Ekran Görüntüleri: iXplain

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"iXplain" için inceleme gönderen ilk kişi olun

Eğitim Teknolojileri Dizini
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0