0
Karşılaştır

Mimo ile programlamayı öğrenebilir ve günde sadece beş dakika içinde web siteleri ve uygulamalar oluşturabilirsiniz. Python, JavaScript, Java, HTML, CSS, Swift, Kotlin, C ++, SQL, PHP ve benzeri programlama dillerini öğrenebilmenize olanak tanımaktadır. Programlama kursları ve dersleri, önceden kodlama bilgisi ve deneyimi olmayan herkes için uygundur.

Mimo, kodlamayı öğrenmeyi ve bilgisayar biliminin detaylarını olabildiğince sezgisel ve kolay hale getirir. “Kodlamayı Öğrenin” müfredatıyla HTML, CSS ve JavaScript ile web siteleri oluşturmaya başlayacaksınız. “Python ile Veri Bilimi” müfredatı ile veri bilimine dalacak ve verileri Python ve SQL ile analiz etmeyi öğrenecek, hatta Google ve Netflix’in web siteleri veya filmler önermek için büyük verileri nasıl kullandığını öğreneceksiniz.

Kendi hızınızda kodlamayı öğrenin

Mimo’nun etkileşimli müfredatı ve kısa kodlama dersleri, kendi hızınızda kodlamayı öğrenmenizi mümkün kılar: birkaç dakikanız olduğunda daha fazlasını keşfetmeniz için kodlama öğreticileri ve zorlukları vardır.

Bir IDE gibi çalışan ve nerede olursanız olun kodu çalıştırmanıza, Mimo’nun kodlama topluluğuyla rekabet etmenize, kodlama zorluklarını çözmenize, programlama dillerini öğrenmenize ve kendi hızınızda çok daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan mobil kod düzenleyicisi ile gerçek kod yazabilirsiniz!

Öne Çıkan Özellikler

  • Küçük lokma alıştırmalar: Gerçek kod ve anında geri bildirimle kısa süreli alıştırmaları tamamlayın.
  • Kod Oyun Alanı: Örneklerle denemeler yapın, kod yazıp çalıştırın ve projelerinizi kaydedin.
  • Seriler: Günlük bir hedef belirleyin ve kodlamayı alışkanlık haline getirmek için bir çizgi sürdürün.

Ödeme Planı

Mimo, ücretsiz ve Pro olmak üzere iki plan sunmaktadır. Pro plan aylık $6.66 olarak belirlenmiştir. Şu ek özellikleri içermektedir:

  • Tüm kurslara sınırsız erişim
  • Uygulamalı alıştırmalar ve projeler
  • Haftalık eklemeler ve güncellemeler

Ek Bilgiler: Mimo

Öğretim Yöntemi

Öğretim Tekniği

Beceri

,

Desteklenen Platform

,

Dil Desteği

Kademe

, , ,

Ödeme Planı

,

Ekran Görüntüleri: Mimo

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Mimo" için inceleme gönderen ilk kişi olun

Eğitim Teknolojileri Dizini
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0