0
Karşılaştır

Moovly, video içerik oluşturma aracı olarak karşımıza çıkmakla birlikte eğitimde açıklayıcı videolar, video sunumlar, eğitici videolar ve animasyonlar oluşturmak için kullanabileceğimiz bir uygulamadır.

Uygulamanın kullanım amacı nedir?

  • Dönüştürülmüş sınıflarda (flipped classrom) kullanmak üzere kendi videolarınızı oluşturmak için
  • Öğrenci değerlendirmelerinde video içerikler kullanarak öğrencilerinizi güdülemek için
  • Güçlü ve tekrar düzenlenebilir e-öğrenme içerikleri oluşturmak için
  • Projelerinizi anlatmada etkileyici bir video içerik kullanmak için

Ücret Modeli

Education Free: Moovly, herhangi bir eğitim kurumuna ait e-postası olan tüm kullanıcılar için ücretsiz kullanım izni vermektedir. Ücretsiz kullanımla birlikte bazı özellikler sınırlandırılmıştır. Bu özellikler arasında SD 480p kalitede video oluşturma izni vermesi, maksimum 20 medya yüklemesine izin vermesi en dikkat çekenlerdir.

Education Pro: Moovly eğitimciler için bir üst paket niteliğinde kullanım olanağı sunmaktadır. Pro üyeliği için aylık $24.95 talep etmektedir. Bu üyelik ile 720p çözünürlüklü video indirme, aylık 50 video indirme, 75 milyon premium içeriğe erişme gibi özellikler kullanılabilmektedir.

Edu Max: Edu Max paketinde tüm özellikler aktiftir ve 1080p çözünürlüğünde aylık 100 video oluşturulabilmektedir. Bu paketin ücreti aylık $49.95’tir.

Moovly kişisel kullanım paketleri dışında grup kullanımları için ayrı bir ücretlendirme modeline gitmiştir. Grup kullanım modelleri, Edu Class 20, Edu Class 30 ve Edu Max Group olarak sınıflandırılmaktadır.

Edu Class 20: Yönetici için Edu Pro hesabı tanımlanırken grup üyelerine Edu Free hesabındaki özellikler açılmaktadır. 20 kişiye kadar kullanılabilmektedir. Bu paketin ücreti yıllık $199’dur.

Edu Class 30: Yönetici için Edu Max hesabındaki tüm özellikler aktif hale getirilmiştir. 30 kişiye kadar kullanım olanağı sunarken grup üyeleri Edu Free hesabındaki özellikleri kullanabilmektedir. Bu paketin ücreti yıllık $299’dur.

Edu Max Group: Sınırsız sadece üye içeren bu pakette yönetici Edu Max paketi özelliklerini kullanırken üyeler Edu Pro veya Edu Max hesabını tercih edebilirler. Bu paket için ücret belirtilmemiş olup kullanmak isteyenlerin iletişime geçmesi gerekmektedir.

Ek Bilgiler: Moovly

Beceri

, ,

Desteklenen Platform

Dil Desteği

Kademe

, ,

Ödeme Planı

, ,

Ekran Görüntüleri: Moovly

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Moovly" için inceleme gönderen ilk kişi olun

Eğitim Teknolojileri Dizini
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0