Movavi Video Suite

$ 18,16

İncelemeni ekle
0
Karşılaştır

Movavi Video Suite, video içerik oluşturmak için her şeyi bir arada sunan bir programdır. Editör, dönüştürücü, ekran kaydedici ve daha fazla özelliği kullanarak evinizdeki bilgisayardan etkileyici videolar hazırlayın.

Uygulama özellikleri nelerdir?

  • Videoyu ve sesi düzenleyin: Harika video ve slayt gösterileri oluşturmak için uyumlu ve bir sürü özellikle donatılmış video yapma yazılımını kullanın. Geniş çeşitlilikteki özel efekt, filtre ve düzenleme araçlarını keşfedin.
  • Medya dosyalarını dönüştürün: Yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş medya dönüştürücüleri ile 180’in üzerindeki farklı formata dönüştürme yapabilirsiniz. Pratik ön ayarları kullanabilir veya ayarları manuel olarak yapabilirsiniz. Birden fazla dosyayı aynı anda dönüştürün, alt yazı ekleyin, dahili düzenleme araçlarını ve çok daha fazlasını kullanın.
  • Ekranınızı kaydedin: Bilgisayar ekranınızdaki tüm aktiviteyi sesli ve yüksek kaliteli bir biçimde yakalayın. Görüntülü aramaları, web sitelerini, programları ve daha fazlasını kaydedin. Ses kaydı ekleyin ve önemli noktaları vurgulamak için fare imleci efektlerini kullanın.
  • Mobil asistanı ve medya kitaplığını kullanın: Dosyalarınıza istediğiniz zaman erişmek için kablosuz bağlantı üzerinden programın medya kitaplığına aktarın.

Öğretin ve öğrenin

Movavi Video Suite, herhangi bir eğitim faaliyetinin değerli bir parçası olmak üzere tasarlanmıştır. Etkileyici geçişler ve belirtme çizgileriyle merak uyandıran film ve sunumlar hazırlayın. Öğreticiler oluşturmak ve daha sonra izlemek üzere web seminerlerini indirmek için ekran kayıt aracını kullanın. Her türlü medya dosyanızı dönüştürün, sıkıştırın ve daha sonra bunları CD veya DVD’lere yazdırın. Video oluşturma programımızla, güncel, teknoloji dostu eğitim yaklaşımlarını takip edin.

Ücret Modeli

Ek Bilgiler: Movavi Video Suite

Öğretim Yöntemi

Beceri

Desteklenen Platform

Dil Desteği

,

Kademe

, ,

Ödeme Planı

,

Ekran Görüntüleri: Movavi Video Suite

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Movavi Video Suite" için inceleme gönderen ilk kişi olun

Eğitim Teknolojileri Dizini
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0