0
Karşılaştır

Wormhole, 10 GB kadar olan dosyalarınızı uçtan uca şifreleme ve otomatik olarak geçerliliğini yitirecek bir bağlantı ile paylaşmanızı sağlar. Böylece paylaştıklarınızı gizli tutabilir ve içeriklerinizin sonsuza kadar çevrimiçi kalmasını engelleyebilirsiniz. Herhangi bir şekilde kayıt olmaya/oturum açmaya veya kimlik bilgileri paylaşmaya gerek yoktur.

Wormhole güvenli midir?

Wormhole’da paylaşılan dosyalar geliştiricel tarafından okunamaz ve başka kimse de okuyamaz. Gizlilik isteğe bağlı bir mod değildir – sadece Wormhole’un çalışma şeklidir. Wormhole, dosyalarınızı korumak için uçtan uca şifreleme kullanır, böylece siz ve hedeflenen alıcılar dışında hiç kimse tarafından paylaşılamaz veya görüntülenemezler. Dosyalar 24 saat sonra sunucudan kalıcı olarak silinir. Wormhole, tarayıcıdan çıkmadan önce tüm dosyaları 128 bit AES-GCM şifrelemesiyle şifreler.

Maksimum dosya boyutu nedir?

Wormhole, 5 GB’a kadar olan dosyalar için dosyalarınızı 24 saat boyunca sunucularda saklanır. 5 GB’den büyük dosyalar için Wormhole, dosyalarınızı doğrudan tarayıcınızdan alıcıya göndermek için eşler arası aktarım kullanır. Bu nedenle, alıcı kişi dosyaları indirene kadar sayfanın açık tutulması gerekir.

Ek Bilgiler: Wormhole

Beceri

Desteklenen Platform

,

Dil Desteği

,

Kademe

, ,

Ödeme Planı

Ekran Görüntüleri: Wormhole

Kullanıcı İncelemeleri

0.0 puan / 5
0
0
0
0
0
Bir inceleme paylaşın

Henüz bir inceleme yok.

"Wormhole" için inceleme gönderen ilk kişi olun

Eğitim Teknolojileri Dizini
Logo
Uygulamaları karşılaştır
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0